Hakkımızda

Ünver Mobilya 1975 yılında kurulmuş olup, İstanbul'da faaliyet göstermektedir. 35 yıldır kaliteden ödün vermeden müşterilerine en iyiyi sunmaya çalışan Ünver Mobilya tonet masa ve sandalye üreterek sektöründe kaliteli ürün ve mükemmel servis anlayışı ile kendine zirvede bir yer edinmiştir. Kurulduğumuz günden bu yana değişimi, gelişim ve yeniliği hedefleyerek çağdaş ve özgün tasarımları günümüz teknolojisi ile üretmeyi hedefliyoruz. Firmamız, kalite, konfor, ergonomik unsurlarını ön planda tutarak üretimini sürdürmektedir. Ünver Mobilya, her türlü özel ihtiyaca çözüm üretmek amacıyla kişiye ve alana özel değişik renk ve modelde masa ve sandalyeler geliştirmektedir. Sunduğumuz ürün ve hizmetleri uzman kadromuzla montajını yapıyor ve satış sonrası verdiğimiz teknik destek ile de müşteri memnuniyetini daima zirvede tutmayı hedefliyoruz. Türkiye'de tonet masa ve sandalye pazarında göstermiş olduğumuz başarıyı, yurtiçinde sürdürürken Avrupa, Ortadoğu ve Kuzey Afrika ülkeleri başta olmak üzere birçok ülkeye ürünlerimizi ihraç ediyoruz.

Ünver Mobilya ayda 5000 masa ve sandalye üretim kapasitesine sahiptir. Ürünlerimiz otel, restaurant, cafe, konut masa ve sandalyeleridir.

Perakende ve toptan satışlarımız vardır. Ürünlerimizde ergonomik, fiyat ekonomisi ve sağlamlık dikkat çeken özelliklerdir. Ürünlerimiz genelde iç piyasa ağırlıklı tüketilmektedir. İhracat da yapmaktayız.

Belgelerimiz

Marka Tescil Belgesi
Marka Tescil Belgesi
09 Dış Mekan Sandalyesi
Tasarım Tescil Belgesi